Kurumsal

Biz Kimiz

Hakkimizda

Başarılı kimliğimizin arkasında duran yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve doğru tespitlerimiz aktif rol almaktadır.

Uzmanist Biz Kimiz ?

Uzmanist kombi Bakımı & Petek Temizleme Tecrübeli profesyonel ekip arkadaşlarımız her müşterimizin sorununu iyi analiz edip doğru müdahaleler yaparak her zaman %100 müşteri memnuniyeti gözetmektedir. 10 yılı aşkın süredir doğalgaz tesisat döşeme, kombi bakımı, petek temizleme, kombi tamiri gibi hizmetlerde yer alarak binlerce müşteri memnuniyeti sağlayarak yolumuza devam etmekteyiz.

Uzmanist Hizmet Garantisi

Yaptığımız hizmetlerin her zaman arkasında durarak olabilecek müşteri şikayetlerini göz ardı etmeyerek önceliğimizin bu yönde olmasına en büyük gayretimizle önem vermekteyiz. Tutkuyla bağlı olduğumuz işimizin var oluş sebebinin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeble her müşterimizi önemsiyor ve titizlikle işimizi gerçekleştiriyoruz.

müşteri-memnuniyeti

müşteri-memnuniyeti

Uzmanist Son Teknolojik Ekipmanlar

Başarının oluşmasında aktif rol oynayan ekipmanlarımız müşteri memnuniyeti gözeterek seçilmektedir. Teknolojinin gelişmesini yakından takip eden firmamız işimize en uygun ekipmanları tercih ederek hatanın olmaması için tüm çabasını göstermektedir. Yenilikçi kimliğimizle işimizle alakalı güncel tüm alet ve gereçleri tercih ederek bu konuda müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

petek-temizleme

petek-temizleme

Uzmanist Tecrübeli İş Arkadaşları

Uzmanist kombi Bakımı & Petek Temizleme firması olarak çeşitli testlerden geçerek personel alımı konusunda çok titiz davranarak çalışma arkadaşlarımızı belirlemekteyiz. Personellerimizin firmamızı temsil ettiğini bilerek bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Servise hazır halde olmayan personeller servise çıkarılmaz bu konuda tüm dikkatimizi vererek üzerinde durmaktayız. Firmamız dün olduğu gibi gelecek günlerdede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.

Yorum Yap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...